Grafinis dizainas

Dizainas ir kūrybiškumas – tai šiuolaikinės reklamos pamatai. Šiandien, potencialūs vartotojai kiekvieną dieną susiduria su šimtais, o gal net tūkstančiais reklaminių pranešimų. Vienintelis būdas atkreipti klientų dėmesį į savo reklamos pranešimą – tai įdomus dizainas ir kūrybiškos idėjos.

Grafinis dizainas – tai kūrybinė veikla, kurios tikslas vizualinio turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis. Iki 90% informacijos žmogus gauna per regėjimą, todėl reklamoje didelį vaidmenį atlieka reklamos prasmės perdavimas vaizdu. Įsimintina, kad pirmoje eilėje žmogaus sąmonė ir pasąmonė jaučia matomo vaizdo spalvą ir formą. Niekam nepaslaptis, kad aštrūs kampai ir gerai matomos tiesios linijos – perteikia agresiją, o sklandžios ir suapvalintos formos perteikia švelnumą ir ramybę. Šiltos spalvos – gyvybingesnės, pritraukiančios, šaltos spalvos – labiau nutolusios. Visas spalvų ir formų suvokimo subtilybes turi žinoti dizaineris. Būtent kūrybinio mąstymo, kompozicijos taisyklių, spalvų ir formų suderinimo niuansų pagrindu, grafikos dizaineris, parodo tą informaciją, kuri slypi reklamos pranešime.

Reklama – tai pardavimų stimuliavimo priemonė. Reklaminio produkto dizainas, sukurtas profesionalaus dizainerio, – tai kūrybinis vaizdas, kuris jos savininkui atneša realius pinigus.

UAB „Arte Feliz“ gali Jums pasiūlyti pilną paslaugų spektrą grafinio dizaino kūrimo srityje:

  • Lauko reklamos dizainas
  • Poligrafijos dizainas
  • Suvenyrinių produktų, verslo dovanų dizainas
  • Pakuotės dizainas
  • Prekinių ženklų kūrimas
  • Logotipų kūrimas
  • Firminio stiliaus kūrimas

UAB „Arte Feliz“ – tai jaunų ir talentingų profesionalų komanda, kurie visus darbus atlieka pasitelkdami kūrybiškumą, profesionalumą ir užsakovo interesus. Kreipdamiesi į mus, Jus užsitikrinate, kad Jūsų įmonės firminis stilius, reklaminė produkcija ir kita atributika bus atlikti profesionaliai ir neliks nepastebėti Jūsų potencialių vartotojų. Bet nepamirškite, kad kūrybinis darbas turi būti paremtas tarpusavio bendradarbiavimu: kuo daugiau mes žinome apie Jus ir Jūsų įmonę ar produktą, tuo efektyviau mes dirbsime Jūsų naudai.

Mums svarbu, kad mūsų partnerių reikalai eitųsi gerai, mums įdomi ne šios minutės nauda, bet ilgalaikis bendradarbiavimas. Bendradarbiaudami su UAB „Arte Feliz“, Jūs darote tinkamą pasirinkimą profesionalumo link, nes mūsų tikslas – Jūsų verslo sėkmė.