Audiovizualinė reklama

Audiovizualinė reklama – tai video filmai, video klipai, radijo šaukinukai, 3D animacija ir kita reklaminė medžiaga, kurioje apjungiamas garso ir vaizdo poveikis į auditoriją.

Audiovizualinė reklama transliuojama per televiziją, radiją, kino teatruose, lauko stenduose, internetiniuose puslapiuose, rodoma kaip reprezentacinis prekės ar paslaugos pristatymas Jūsų pageidaujamai auditorijai prekyvietėse, prezentacijų, parodų metu. Tai reklamos rūšis, kuri sugeba pritraukti vartotojų dėmesį, nes yra judanti ir/arba skleidžia garsus. Kokybiška audiovizualinė reklama sukelia susidomėjimą, emociją ir yra lengvai įsimintina.

Audiovizualinė reklama – tai ko Jums reikia, jeigu:

 • Apie Jūsų prekę ar paslaugą niekas nežino?
 • Norite savo produktui ar paslaugai suteikti gyvybę ir emociją?
 • Jūsų klientas neturi laiko skaityti ilgo reklaminio pranešimo apie Jūsų prekę?
 • Norite efektyviai perduoti informaciją savo klientui?

Teikiame šias audiovizualinės reklamos paslaugas:

Video reklama:
 • Reklaminių klipų kūrimas;
 • Reprezentacinių klipų kūrimas;
 • Muzikinių klipų kūrimas;
 • Filmavimas;
 • 2D animacija;
 • 3D animacija;
 • Montavimas.
Audio reklama:
 • Muzikos fono kūrimas;
 • Radijo šaukinukai;
 • Video medžiagos įgarsinimas;
 • Fonogramų kūrimas;
 • Muzikos kūrinių suvedimas;
 • Garso režisieriaus paslaugos.

Audiovizualinės reklamos paslaugos


Video montavimas – tai labai atsakingas ir sudėtingas darbas. Iš pradžių peržiūrima visa medžiaga ir atrenkami geriausi dubliai. Tuomet pildomas montažinis lapas, t.y. laiko kodais užrašomi atrinktų dublių pradžia ir pabaiga. Video medžiagoje viena sekundė – tai 25 kadrai, todėl visa medžiaga pažymima minutėmis, sekundėmis ir kadrais. Tuomet daromas atrinktos medžiagos skaitmenizavimas. Šiame etape pasiruošimas video montavimui baigtas ir prasideda pati įdomiausia, kūrybinė ir labai atsakinga darbo dalis. Atskiros filmo dalys, kurios tarpusavyje nesusijusios komponuojamos į vientisą filmą, parenkama ritmingiausia ir vientisiausia atskirų momentų eiga.

Profesionalų manymu, video montavimas yra nemažiau svarbus už filmavimą, nes montavimas sugeba priduoti filmui reikalingą ritmą ir atmosferą. Baigiant darbus, labai svarbu video filmo įgarsinimas.

Galime pasiūlyti Jums bet kokio sudėtingumo video reklamos montavimo paslaugas: nuo specialiųjų efektų sukūrimo ir integravimo iki nelinijinio montavimo (NLE), kombinuoto su 2D ir 3D grafika. Taip pat teikiame filmavimo, animavimo ir įgarsinimo paslaugas.

Susisiekite su mumis ir UAB „Arte Feliz“ specialistai, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, norus ir įmonės veiklos sritį, sukurs bei pagamins Jums kokybišką reklamos nešėją, kuris taps galingu ginklu kovoje už vartotoją.

2D animacija – tai animuota 2D grafika. Sugrįžkime į vaikyste ir prisiminkime animacinius filmukus, kuriuos mėgome žiūrėti – visa tai ir yra 2D animacija. O dabar prisiminkime, kiek daug pozityvių emocijų gaudavome ir, kartais gauname dabar, žiūrėdami animacinius filmukus. Taip yra, nes animacija nėra tiesiog dar vienas reklaminių užsklandų tipas – tai ypatingo gyvenimo integravimas į reklaminį klipą, tyro oro gurkšnis, aukštas technologinis procesas, kuris šiais laikais labai išpopuliarėjo. Animacinis filmas – tai efektyvus sudėtingos informacijos perdavimo būdas.

Animacija ypač naudinga, kai:

 • Prekė ar paslauga skirta vaikams;
 • Reikia ypatingą vaizdą, parodyti naujame variante;
 • Reklamuojamai prekei ar paslaugai reikia priduoti humoro, pozityvumo jausmo.

Taip pat teikiame šias paslaugas:

 • 2D grafika;
 • 3D animacija;
 • Animuotos prezentacijos;
 • Animuotos užsklandos;
 • Animuotas informacijos pateikimas.

Susisiekite su mumis ir UAB „Arte Feliz“ specialistai, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, norus ir įmonės veiklos sritį, sukurs bei pagamins Jums kokybišką reklamos nešėją, kuris taps galingu ginklu kovoje už vartotoją.

Šiandien Jus galite suteikti savo klientui galimybę pamatyti ateitį dabartyje, užsukti į dar neegzistuojančius pastatus, pasivaikščioti po juos ir pasidalinti savo norais, kurie vėliau bus įgyvendinami. Trimačiai filmukai  stulbina mūsų vaizduotę, jie spalvingi ir tiksliai perteikia formas. Jų dėka gėrimų buteliukai tampa gyvais, baterijos šoka, o produktai šypsosi mums iš ekranų.

3D animacijos dėka galima įgyvendinti pačias drąsiausias idėjas, sukurti virtualų būsimo proceso pasaulį.  3D technologija suteikia galimybę pasivaikščioti po biurus, butus, pažiūrėti automobilio motoro veikimo principą, užsukti į povandeninio pasaulio gelmes ir pan. Visą tai, kas slypi 3D animacijos galimybėse neįmanoma realizuoti jokiais kitais būdais. O 3D ir Flash technologijų derinys suteikia eilę papildomų privalumų:

 • Animuotas reklaminis filmukas grafiškai demonstruoja visus prekės ar paslaugos privalumus: bet kokį mechanizmą parodo veikloje, grafiškai atvaizduodamas veikimo principą.
 • Reklaminis klipas bus spalvingas ir įsimintinas, atvaizduos procesą, kuris realiame pasaulyje nėra įmanomas. Pavyzdžiui, galima parodyti, jogurto veikimo principą žmogaus skrandyje, pateikiant šią informaciją spalvingai ir įdomiai.
 • Interneto tinklapis bus patrauklus ir patogus potencialiam pirkėjui. Pavyzdžiui, galima parodyti, kaip atrodys įsigyta prekė, baldų komplektas, veiks technika.

Kuriant 3D animaciją, naudinga visa informacija ir medžiaga, padedanti suprasti gaminio trimatę formą. Tai gali būti eskizai, paveikslėliai iš žurnalų ar plakatų, knygos, objekto nuotraukos arba pats objektas, jeigu jis jau egzistuoja realybėje. Gaminys gali ir neegzistuoti realybėje, gali būti tik  mintys, kurios dar nėra įformintos ir materializuotos jokia forma, mes tą mintį galime padėti sumodeliuoti ir suteikti jai gyvybę, formą ir materiją.

Susisiekite su mumis ir UAB „Arte Feliz“ specialistai, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, norus ir įmonės veiklos sritį, sukurs bei pagamins Jums kokybišką reklamos nešėją, kuris taps galingu ginklu kovoje už vartotoją.

Korporacinis filmas – tai įmonės video prezentacija, reprezentacinis klipas. Nuo reklamos klipo skiriasi tuo, kad reklamuoja ne prekę ar paslaugą, bet pristato įmonę, jos prekių ar paslaugų asortimentą, trunka žymiai ilgiau negu reklamos klipas ir nėra skirtas transliacijai televizijoje. Dažniausiai reprezentaciniai filmai rodomi per parodas, prezentacijų metu, tinklapyje ir visur kitur, kur reikia pristatyti įmonę tiek partneriams, tiek potencialiems vartotojams.

Korporaciniai filmai būna skirti:

 • Įmonės vidaus auditorijai: darbuotojams, akcininkams. Korporacinis filmas daro didelę įtaką formuojant Jūsų įmonės korporacinę kultūrą, paaiškina įmonės viziją, tikslus ir užduotis, nes Jūsų darbuotojams ne visada suprantama ir žinoma, tai ką daro ir žino įmonės direktorius ar valdytojas.
 • Išorės auditorijai (klientai, potencialus vartotojai, investuotojai, verslo partneriai, valstybinės institucijos). Korporacinis filmas – puikus instrumentas bendraujant su Jūsų potencialiais partneriais. Jeigu Jus norite pademonstruoti klientui ar verslo partneriui savo galimybes arba produkciją, o gal gamybos procesą – korporacinis filmas – tai ko Jums reikia. Žinoma, Jus galite tiek partnerius, tiek klientus pasikviesti į susirinkimų salę, gamybos patalpas ir žodžiu papasakoti visą informaciją, tačiau ar tai patogu? Kur kas patogiau atlikti video filmo demonstraciją savo ar verslo partnerio biure, o gal tiesiogiai pas klientą arba prekybos vietoje. Nepamirškite, kad kokybiškas korporacinis filmas paveiks, norimą pasiekti, auditoriją žymiai smarkiau negu žodinis pasakojimas arba prezentacija su skaidrėmis.

Susisiekite su mumis ir UAB „Arte Feliz“ specialistai, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, norus ir įmonės veiklos sritį, sukurs bei pagamins Jums kokybišką reklamos nešėją, kuris taps galingu ginklu kovoje už vartotoją.

Reklaminis klipas turi didinti prekių ir paslaugų pardavimą, formuoti įmonės įvaizdį. Kuriant reklamos klipus, visada reikia atsiminti, kad galutinis produktas užsakovui turi suteikti ne tik moralini, bet ir materialini pasitenkinimą.

Ar galima sutaupyti, kuriant klipą?

Atsakymas "ne" - tai žino kiekvienas, kas užsiima reklaminės video produkcijos gamyba.

Prieš pradedant kurti reklaminį klipą, būtina tiksliai žinoti:

 • kokiai tikslinei auditorijai ir regionui jis skirtas;
 • kokiam periodui bus talpinamas;
 • per kokius kanalus bus transliuojamas;
 • koks tam yra skirtas biudžetas.

Prieš tai išvardintų parametrų dėka, atliekama kompleksinė analizė, remiantis kuria kuriamas klipo scenarijus ir suderinama sąmata. Toliau pradedami klipo gamybos darbai, kurie apjungia: kastingus, filmavimą, montavimą, įgarsinimą ir kompiuterinę grafiką. Reklaminio video klipo kūrimas – pakankamai sudėtingas ir kruopštus darbas, reikalaujantis visų kūrimo proceso dalyvių (scenaristo, režisieriaus, dizainerio, montuotojų, garso režisieriaus ir t.t. ) profesionalumo.

Taip pat kuriame korporacinius filnus, muzikinius klipus, teikiame filmavimo paslaugas.

Susisiekite su mumis ir UAB „Arte Feliz“ specialistai, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, norus ir įmonės veiklos sritį, sukurs bei pagamins Jums kokybišką reklamos nešėją, kuris taps galingu ginklu kovoje už vartotoją.