3D modeliavimas

3D modeliai – vienas iš dažniausiai naudojamų 3D grafikos objektų vaizdavimo būdų. 3D modeliai – trimatis objektų bei kūnų atvaizdavimas programinėje įrangoje. Sukurtas trimatis objekto ar kūno prototipas gali būti padengiamas bet kokia medžiaga, suteikiant jai neįtikėtiną panašumą į realų objektą. 3D modeliai retai užsilieka kompiuterinėse programose. Trimačiai modeliai labai dažnai perkeliami į realų pasaulį, kur yra pritaikomi nesuskaičiuojamoje daugybėje sričių.

Šiuo metu daugelis komercinių verslų, architektūros ir statybos, inžinerijos, geologijos, medicinos ir mokslo sričių, reklamos, kompiuterinių žaidimų, filmų industrijos neįsivaizduoja savo veiklos be 3D grafikos bei jos trimačių modelių.

Naujo produkto trimatis prototipas, esamo produkto trimatis prototipas, padedantis legviau apsispręsti vartototojams, perkantiems internetu, animacinių ir tikrų filmų herojų kūrimas – tai tik keletas iš gausybės 3D modelių pritaikymo būdų.

Elektroninėje prekyboje vis gausiau naudojami trimačiai produktų prototipai, kurie leidžia vartotojams prekę apžiūrėti 360º kampu. Prekės tekstūra trimačiame modelyje yra tikroviškesnė nei nuotraukoje, kur didelę įtaką vaizdui lemia fotoaparato, apšvietimo kokybė, pasirinktas fotografavimo kampas ir fonas.

Šiandien 3D modeliavimas plačiai paplito reklamos srityje. Vis dažniau finansiškai labiau apsimoka ruošti prekės 3D modelį, negu jį fotografuoti iš skirtingų pusių ar skirtinguose vietose. Juk paruošus tik vieną prekės modelį, galima bet kada jį pasukti, patalpinti ant kito fono, pridėti prie tam tikros kompozicijos ir tam visiškai nereikia ruošti naują fotosesiją - tam pakaks vieno prekės modelio. Dažnai pasitaiko, kad filmuojant reklaminius klipus priskaičiuojami dideli kaštai rekvizitui - tokiu atveju į pagalbą irgi pasitelkiamas 3D modeliavimas, kur galima sukurti individualią, realistišką aplinką, kur nereikia apsiriboti tik tais daiktais, kurie yra arba kuriuos įmanoma pagaminti, nes 3D modeliavimui nėra ribų - galima sukurti bet kokią, Jūsų fantazijai savitą, aplinką. Tad neapsirbokite ir atverkite savo fantaziją, pasitelktdami 3D modeliavimo galimybes.

UAB „Arte Feliz“ gali Jums pasiūlyti profesionalias 3D grafikos paslaugas. Susisiekite su mumis, ir UAB „Arte Feliz“ specialistai per trumpiausią laiką Jums sukurs nepriekaištingos kokybės trimatį modelį. Bet nepamirškite, kad kūrybinis darbas turi būti paremtas tarpusavio bendradarbiavimu: kuo daugiau mes žinome apie Jus ir Jūsų produktą, tuo efektyviau mes dirbsime Jūsų naudai.